90 dagen geld-terug-garantie

Club Roots ™ biedt een geld-terug-garantie van 90 dagen op alle producten die via onze website zijn gekocht. Deze garantie treedt in werking op de dag dat uw product wordt verzonden vanuit ons distributiecentrum en vervalt negentig (90) dagen daarna. U bent verantwoordelijk voor eventuele verzendkosten voor het retourneren van een product. We vereisen dat alle retourzendingen een trackingnummer en een retourautorisatienummer hebben.

Hoe u een terugbetaling kunt starten: Als u toevallig besluit dat een van onze producten niet voor u bestemd is, kunt u het product eenvoudig retourneren en uw geld terug vragen door een e-mail te sturen naar alex@clubroots.com of door contact op te nemen met onze Customer Support Team op alex@clubroots.com om uw Return Authorization Number te verkrijgen. Zodra u een retourautorisatienummer heeft gekregen (wat we intern in het kort een "RMA" noemen), ontvangt u automatisch een RMA-e-mailbevestiging en autorisatie. Om uw terugbetaling te verwerken, moet u uw RMA-nummer op de buitenkant van uw verzendpakket schrijven in grote en leesbare opdruk. Om een terugbetaling te krijgen, moeten we het resterende product in goede staat op ons afhaalcentrum ontvangen op of voor de honderdste (100e) dag vanaf de datum van originele verzending naar u. Stuur het resterende product naar het volgende adres:

Afhandelingsadres:

Club Roots keert terug
6342 NW 99th Ave
Doral, FL 33178

Zodra het resterende product door ons is ontvangen en uw RMA-nummer is aangemeld bij onze systemen, ontvangt u een e-mailbevestiging dat uw terugbetaling wordt verwerkt. Houd er rekening mee dat, afhankelijk van de bank die de creditcard heeft uitgegeven, het tot dertig (30) dagen kan duren voordat een terugbetaling op uw creditcardoverzicht staat. Nogmaals, u bent verantwoordelijk voor alle gemaakte kosten om het product te verpakken en veilig terug te sturen naar onze afhandelingsfaciliteit.

Als u vragen heeft over het uitvoeren van een terugbetaling, aarzel dan niet om contact op te nemen met ons klantenserviceteam op   alex@clubroots.com   voor verdere assistentie.

We vergoeden ook alle gevallen van fraude en ongeoorloofde transacties. Meerdere terugbetalingen voor aankopen die gedurende meerdere maanden zijn verwerkt, zijn niet toegestaan. We betalen alleen de transactie van de meest recente maand terug. We behouden ons het recht voor om een terugbetaling te weigeren aan elke klant die herhaaldelijk om terugbetaling vraagt of die naar ons oordeel te kwader trouw om terugbetaling vraagt.

U gaat ermee akkoord dat alle producten die u bij Club Roots en / of onze website koopt, worden gebruikt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik. U stemt ermee in dat u geen producten die u via de website bestelt, zult doorverkopen, herverdelen of exporteren. Om ervoor te zorgen dat de producten en diensten op onze site van de hoogste kwaliteit zijn en worden ondersteund door onze exclusieve geld-terug-garantie en klantenondersteuning, staat Club Roots onder meer geen wederverkoop of andere distributie van welke aard dan ook toe door u of een derde partij. Door een product van onze site te kopen, belooft en stemt u ermee in dat u geen Club Roots-producten die u hebt gekocht of anderszins door u hebt gekocht, verkoopt, doorverkoopt, distribueert of anderszins te koop aanbiedt, en u belooft en gaat ook akkoord dat u niet zult geven, Club Roots-producten die door u zijn gekocht of ontvangen om welke reden dan ook verkopen of anderszins overdragen aan derden. Club Roots behoudt zich het recht voor om actie te ondernemen tegen een onwettige wederverkoper of distributeur voor het onrechtmatig doorverkopen van onze Club Roots-producten. Dergelijke acties omvatten alle rechtsmiddelen volgens de nationale en federale wetgeving, inclusief de Lanham Act.